Dobrý den přátelé v tomto novém, snad lepším, roce 

Na úvod Vám pošlu přání 

 
Pár novoročních postřehů

⦁    Liberální demokracie dospěla do své vrcholné fáze do nacismu a fašismu. Oslovování jsou masoví vrazi Slovanů, zatímco pomníky a pietní místa našich zachránců jsou ničeny. Národ je propagandistický mediálně a politicky veden k normalitě vnímání genocidy ruského národa.
⦁    Politika NWO, Green deal, Great reset, Agenda 2030 a mnohé další depopulační, eugenické, transhumanistické a jiné geoiženýrské projekty spějící k celosvětovému počtu obyvatel 500 000 000 až 1 000 000 000 hromadně a do jednoho označených digitálním identifikačním kódem, pokračuje mílovými kroky.
⦁    Kalergiho plán byl lehce inovován a tak zatímco je západní Evropa uměle islamizována, tak ta východní je uměle ukrajinizována. Cíl bude splněn tak, jako tak,čili na způsobu zpracování de facto nezáleží.
⦁    Máme tu regulérní politické vězně a je naprosto jedno, jak kultivovaným nebo jiným způsobem se jimi stali a dostali se tak do vazby a někteří (Dušan Dvořák), dokonce i do výkonu trestu. Na rozdíl od disidentů politického režimu před rokem 1989, dnes tolik uznávaných a dokonce vyznamenávaných státními vyznamenáními, mezi nimi není ani jeden vrah, terorista nebo obyčejný zloděj vydávající se za vnitřního nepřítele rozkrádáním socialistického majetku bojem zevnitř.
⦁    Ozbrojené složky státu jsou zcela pod vlivem zpravodajských služeb a nadnárodních ekonomických sil, takže v případě jakéhokoli konfliktu, který jim bude předložen jejich majiteli a vyhodnocen, jakožto ohrožení evropských liberálních hodnot, použijí proti komukoli, tedy samozřejmě i proti vlastnímu obyvatelstvu JAKÉKOLI restriktivní prostředky a to včetně použití ostrých zbraní, nejmodernějších zbrojních systémů apod. a to pochopitelně BEZ OHLEDU NA LIDSKÉ ZTRÁTY A JEJICH MNOŽSTVÍ, BEZ OHLEDU NA VĚK, POHLAVÍ A DALŠÍ DIFIRENCIACE JIM URČENÝCH CÍLŮ.


PŘÁTELÉ, PŘESTAŇME SE STYDĚT ZA TY, KTEŘÍ VLÁDNOU NÁM A NAŠÍ ZEMI.
STYĎME SE ZA SEBE ŽE JEJICH VLÁDU SI PŘIPOUŠTÍME.
 
Jít do neznáma je lepší, než zůstat tam, kde nic není
 

 

ÚVAHA
Lidé, vzpamatujte se než bude opravdu pozdě! Vím a chápu. Je zima a v teple u televize či kamen je určitě lépe. Pokud chcete něco udělat pro život svůj a hlavně svých dětí nebuďte pasivní! Vždyť nejsme, jak prohlásil Zelenskyj, protektorát Ukrajiny! Vybízím Vás k podpisu referenda (www.obcanbíly.cz), choďte na demonstrace, stávky. Pokud si chceme ubránit naši krásnou rodnou zemi, naši vlajku, hymnu, klenoty, naši hrdost Čecha, nesmíme spát! Vzpomeňte jen naši historii – Hus, Žižka atd. I oni bojovali o tuto zem a po nich i další.
Doufám že budete myslet hlavně na děti a na to co jim zanecháme.
Děkuji.

 
 
Braňme naší zem!!!!

 
Aktualita 
Berlín se o silvestrovské noci proměnil ve válečnou zónu.
V Berlíně gangy složené převážně z imigrantů systematicky na Silvestra zakládaly požáry a útočily na hasiče a policii nejen petardami. Podobně vypadala situace například Hamburku.

Zamyšlení
Dezinformace je součást propagandy a je definována jako nepravdivá informace, která je záměrně šířena za účelem oklamání lidí. Někdy je zaměňována s misinformací, což je nepravdivá informace, která ale není záměrná.

Takže shrnuto:

 Český jazyk je velice bohatá řeč. Jedno slovo má téměř vždy několik významů. Tím pádem jde každé slovo chápat jinak. Prostě a jednoduše – budu-li chtít psa bít hůl si vždy najdu.
  


Chci se omluvit za uvedení nefunkčního emailu. Prosím pište své příspěvky a připomínky zatím na email vlatema@seznam.cz. Děkuji za pochopení.   ČLÁNEK ŘETĚZU V.H

O novém emailu upozorním. 

Na článku pracovala: Vladislava Havlová a Hanka Pivodová

Žádná položka